Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Търговище, Боровец
175 000 €
342 270.25 лв.

(700 €, 1 369.08 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:23 на 17 април, 2026 год.
Обявата е посетена 250 пъти.
Площ:
250 m2
Етаж:
5-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2020 г.

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти Great Home представя на вашето внимание тристаен тухлен обзаведен апартамент ново строителство!
Имотът се състои от :
- входно антре
- две спални
- хол с трапезария
- баня +WC
-избено помещение
✔️ Обща квадратура - 250 кв.м.
✔️ Етаж - 5 / 5 / асансьор
✔️ Газифициран
✔️ Климатик 1 брой
✔️ Пет камерна PVC дограма
✔️ Напълно Обзаведен
✔️ Възможност за закупуване на подземно място за паркиране - 10 000 евро
🆔 Код на оферта 984
💲💲 ЦЕНА - 175 000 ЕВРО
За повече яснота прилагаме схема на разпределение , а за повече информация , моля позвънете на ☎️ 0885874243/0894213399 или в офиса на агенция Great Home !
Офис : Георги Бенковски 2
Особености
Тухла
Асансьор
Обзаведен
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0885874243

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Венцислав Пандурски
0885874243
Офис: Георги Бенковски 2
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ГРЕАЙТ ХОУМ ЕООД
0894213399
ГРЕАЙТ ХОУМ ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.
greathome.imot.bg
Адрес:
област Търговище, гр. Търговище, Ул. Георги Бенковски 2 /Търговско Промишлена Палата /
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Търговище, Боровец
Обява: 1c177641779058036

175 000 €
342 270.25 лв.
История на цената
(700 €, 1 369.08 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Търговище, Боровец

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност