Обяви 0 За нас Контакти
Продава 4-СТАЕН
град Търговище, Център
100 000 €
195 583.00 лв.

(1 124 €, 2 198.35 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Коригирана в 10:02 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 1411 пъти.
Площ:
89 m2
Етаж:
5-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1970 - 1979 г.

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти Great Home представя на вашето внимание четиристаен апартамент на пешеходно разстоянието от идеалния център на града !
- склад
- избено помещение - 11,49 кв.м.
✔️ Квадратура - 89 кв.м.
✔️ Етаж - 5/5
✔️ Изложение - юг/север
✔️ Сервизиран покрив
🆔 Код на оферта 713
💲💲
За повече яснота прилагаме схема на разпределение ,а за повече информация , моля позвънете на ☎️ 0885874243/0894213399 или в офиса на агенция Great Home !
Офис : Георги Бенковски 2
Особености
Тухла
Контрол на достъпа
За контакт:
0885874243

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Венцислав Пандурски
0885874243
Офис: Георги Бенковски 2
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ГРЕАЙТ ХОУМ ЕООД
0894213399
ГРЕАЙТ ХОУМ ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.
greathome.imot.bg
Адрес:
област Търговище, гр. Търговище, Ул. Георги Бенковски 2 /Търговско Промишлена Палата /
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 4-СТАЕН
град Търговище, Център
Обява: 1d173313398353543

100 000 €
195 583.00 лв.
(1 124 €, 2 198.35 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Търговище, Център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност